Dětský den s dlouhonohými skřítky

Tento článek je reklamním sdělením

„V průběhu léta byly v různých místech na březích Labe spatřeny podivné bytosti. Zprávy byly nepřesné, výpovědi očitých svědků se lišily, ale nyní se již vše vysvětlilo. Jsou to dlouhonozí skřítci!“ zní z vývěsní tabule statutárního města Ústí nad Labem.

Místní muzeum se totiž rozhodlo uspořádat na sobotu 15. prosince, a to od 10:00 do 15:00, unikátní dětský den. V časech 10:30 a 13:30 proběhne navíc křest nové animované pohádky, a to přímo za účasti jejich autorů.

Po celý den se navíc pohádka bude promítat. Skřítci si pro děti kromě skvělých dárků připravili také soutěžní a tvořivá stanoviště. Není divu, že jsou kostýmy skřítků vítaným zpestřením celého programu. Není to však jediný program, kterým se lze v sobotu v Ústí nad Labem zabavit.

Kromě dětského dne s dlouhonohými skřítky pořádá město také velké vánoční trhy, které až do 23. prosince probíhají na Lidickém náměstí, Kostelním náměstí a před obchodním centrem Forum.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama