Dokáže zabezpečit svou rodinu?

Mít kupu dětí a šťastné manželství. To bylo vždycky to, po čem Patrik Děrgel (31) nejvíc toužil. S manželkou Markétou (33), se kterou hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě. má syna Vavřince (4).

Patrik už ale nějaký ten rok naléhal, že by malý potřeboval sourozence. Markéta se na to ale asi ještě necítila, a proto chtěla ještě chvíli počkat. Navíc se jí rozjela pracovní kariéra a chtěla z ní vytěžit co nejvíc.

Také vás může zajímat ...

Nicméně během vánočních svátků už konečně oznámila tu radostnou novinu, na kterou se Patrik tak dlouho těšil – že čeká další miminko. Pocity štěstí a radosti ale měly velmi rychle vystřídat pocity nejistoty a strachu.

Přijde o stálý příjem

Není žádným tajemstvím, že Ordinace v růžové zahradě už na jaře definitivně končí. Diváci se tak s oblíbeným seriálem budu muset po patnácti letech rozloučit. Pro herce to znamená ztrátu stálého finančního příjmu.

Patrik tam je jednou z hlavních postav, jeho měsíční příjem musí být tedy víc než slušný. Když se k tomu připočtou peníze jeho manželky, mají měsíčně pohádkovou sumu. Jenže Markéta nějakou dobu pracovat nebude a Děrgel o roli v Ordinaci brzy přijde. Poslední klapka má padnout už v únoru a potom se bude muset Patrik snažit vydělat jinde.

O práci je nouze

Jak to ale udělá, když v současné koronavirové době nemají práci ani ty největší hvězdy? Divadla jsou zavřená, nejsou žádné akce a sám Děrgel údajně jiný projekt, než je Ordinace, momentálně nemá. Možná se bude snažit protlačit do nějakého konkurenčního nekonečného seriálu.

Úspěšný je například seriál Slunečná nebo také Sestřičky Modrý kód. Tam dokonce kdysi herec nějaký čas hrál. Je tedy pravděpodobné, že právě tam povedou Děrgelovy první kroky. Otázka ale je, zda by tvůrci Patrika přijali, když takovou dobu patřil mezi hlavní tváře Ordinace a kvůli ní vlastně ze seriálu Sestřičky Modrý kód odešel.

Budou žít z úspor?

Dokud si Děrgel nenajde nějaké stálejší zaměstnání, budou nejspíš s manželkou a synem žít z našetřených úspor. Na nějaký čas jim to určitě vystačí. Jenže nic nebude trvat věčně a Markéta moc dobře ví, kolik takové miminko stojí peněz. Je jasné, že se bojí, aby její děti v ničem nestrádaly.

Patrik jí má sice slibovat, že se o všechno postará, ona si tím ale zřejmě není tak úpl

ně jistá. Žádné pracovní nabídky se Děrgelovi údajně nehrnou a těhotná Markéta asi začíná mít obavy.
Mohla mít zadní vrátka

Ještě před několika měsíci měla přitom Markéta nápad, který jim mohl současnou situaci ulehčit. Chtěla si totiž otevřít svůj vlastní obchůdek s oblečením. Tehdy se nechala inspirovat kamarádkou, zpěvačkou Bárou Polákovou (37).

Věděla, že herectví ji nemusí vždy uživit, a chtěla mít něco v záloze. Její manžel jí to měl ale tehdy zatrhnout, nejspíš chtěl, aby se Markéta držela v Ordinaci. To ale ještě netušil, že už brzy bude seriál končit.

I když jsou obchody s oblečením momentálně kvůli vládním nařízením zavřené, brzy jistě otevřou a Markéta a Patrik díkytomu mohli mít nějakou tu korunu navíc. Teď už se Děrgelová úplně necítí na to, rozjíždět nějaký nový byznys.

Chce se soustředit jen na sebe a miminko, aby bylo všechno v pořádku. S velkou pravděpodobností ale Patrikovi nyní vyčítá, že její nápad v minulosti zavrhl.

Uživit těhotnou ženu a malé dítě není jen tak

Herec se bude určitě snažit ze všech sil, aby si našel dobře placenou práci. Když to nepůjde v televizi, údajně se pokusí uchytit i jinde. S Markétou a synem Vavřincem už jsou však zvyklí na určitý standard, který se ale teď nejspíš bude muset snížit.

Nejen proto, že jim do rodiny přibude další člen, ale hlavně proto, že stejně placené místo, jako měl v Ordinaci, najde asi jen stěží. A očividně bude ještě hůř. Začne to mezi manželi kvůli penězům nakonec hodně vřít? Rodina je teď na Patrikovi závislá, má toho tak na bedrech celkem dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama