Dominika Gottová: Táta zapomněl na její narozeniny!

Smutné narozeniny má za sebou nejstarší dcera Karla Gotta (78). Slavík na ně úplně zapomněl, přitom byly významné, čtyřicáté páté. A král českých zpěváků dceři dokonce ani nezavolal, přitom Dominika je mu i vzhledově neobyčejně podobná.

Také vás může zajímat ...

Nejenže nezavolal, neposlal ani esemesku, ani pohled, nic. Když Dominice, která žije ve Finsku, telefonicky blahopřála maminka Antonie, všimla si, že je dcera strašně smutná. Zdůvodnila jí to tím, že táta stále ještě nezavolal.

Na telefonát milovaného otce pak čekala až do půlnoci, bohužel zbytečně. Dřív prý býval její tatínek úplně jiný. Na narozeninové oslavy si potrpěl, sám je organizoval. Co se tedy stalo? Co za tím je? Anebo by bylo lepší zeptat se: kdo? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...