Drobný koupil luxusní dům

Na stará kolena se zpěvák Milan Drobný (72), novomanžel cestovatelky Dany Polcaro (60) pořádně rozmáchl! Nejenže vzal v zimě snoubenku na Zanzibar, ale na jaře prodal svůj dům v Jirnech u Prahy a spolu s Danou si pořídili opravdu luxusní rezidenci v Kralupech nad Vltavou, jejíž odhadní cena je 20 milionů korun!

Z terasy je krásný výhled na Vltavu, nechybí tu bazén, vířivka a vinný sklep. Dům byl dva roky prázdný, předchozí majitelé se odstěhovali kvůli blíže neurčené rodinné tragédii. Dvojice měla na dům políčeno delší dobu, poměrně dlouho také vyjednávali o ceně, až se nakonec nákup zdařil. „Museli jsme nechat očistit jak zábradlí, zdi, tak i dlažbu.

Všude byla špína, mech a náletové rostliny,“ řekl Drobný, který teď s manželkou spokojeně popíjí víno na bílé terase domu..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...