Eliška Bučková: Muži se o ni perou, ona hubne

Zlomené srdce má modelka Eliška Bučková, která se stále vzpamatovává z rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem (36). Už se viděla ve svatebních krajkách, zbyly jí však jen oči pro pláč.

Na eventuelní novou lásku nemá kráska z Moravy ani pomyšlení. O nápadníky přitom nejkrásnější Češka roku 2008 rozhodně nemá nouzi, denně dostává spoustu zpráv od ctitelů. Na ty ovšem nereaguje vůbec, tvrdí, že poslat zprávu e-mailem je příliš jednoduché, chlap k tomu nepotřebuje ani za mák odvahy.

Také vás může zajímat ...

Ale na to, aby pozval ženu na skleničku nebo k ní přišel a podal jí ruku, tak na to už dotyčný kuráž mít musí. Takových mužů si modelka váží a takoví u ní údajně mají šanci. Ale mají ji doopravdy? Bučková si tak nápadně pochvaluje svůj single život, až je těžké tomu uvěřit.

„Já jsem spokojená. Stále mám co dělat, a když nemám program, tak mám své přátele a rodinu, takže se vždycky zabavím,“ vykládá stále dokola všem, kdo jsou jí ochotni naslouchat. Zní to poměrně křečovitě.

Nebohá Eliška navíc chrastí kostmi, hubne před očima, a že už předtím byla vychrtlá dost. Tehdy za tím byla anorexie, nyní nešťastná láska. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama