Eva a Václav Ševčíkovi: Zpívají v angličtině

Češi moc závidí

Václav Ševčík a Eva Ševčíková

Známé dechovkové duo EVA (46) a VAŠEK (63), které spolu vystupuje už 28 let, vyrazilo na několik měsíců koncertovat do Ameriky. Největší úspěch u nás zpívající manželé měli koncem 90. let, v novém tisíciletí s příchodem nových technologií a trendů však jejich popularita začala upadat.

Dalo by se očekávat, že vydělané miliony do něčeho zainvestují, pověsí kariéru na hřebík a budou si užívat předčasného důchodu. Oni se ale místo toho vypravili až za oceán a dechovky nyní Eva zpívá pro místní publikum v angličtině! „Dechovka je a bude. Je to druh hudby, bez kterého nefungují tradice,“ myslí si Vašek, který svou ženu při vystoupeních hudebně doprovází.

Eva Ševčíková nyní vystupuje pod jménem Adams na umělecké vízum a měsíčně na Floridě a v Texasu s Vaškem odehrají 3 až 4 vystoupení. Oba se stále učí anglicky a dělají vše proto, aby se mohli hudbou živit i nadále. Navíc se jim podařilo díky speciální dietě shodit přebytečná kila. Život v USA jim prý zatím velmi vyhovuje, protože se nemusejí potýkat s velkou závistí jako v rodných Čechách.

Také vás může zajímat ...

A užívá si ho prý i jejich dcera EVIČKA (13), která však před dechovkou dává přednost street dance.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...