Eva a Václav Ševčíkovi: Zpívají v angličtině

Češi moc závidí

Václav Ševčík a Eva Ševčíková

Známé dechovkové duo EVA (46) a VAŠEK (63), které spolu vystupuje už 28 let, vyrazilo na několik měsíců koncertovat do Ameriky. Největší úspěch u nás zpívající manželé měli koncem 90. let, v novém tisíciletí s příchodem nových technologií a trendů však jejich popularita začala upadat.

Dalo by se očekávat, že vydělané miliony do něčeho zainvestují, pověsí kariéru na hřebík a budou si užívat předčasného důchodu. Oni se ale místo toho vypravili až za oceán a dechovky nyní Eva zpívá pro místní publikum v angličtině! „Dechovka je a bude. Je to druh hudby, bez kterého nefungují tradice,“ myslí si Vašek, který svou ženu při vystoupeních hudebně doprovází.

Také vás může zajímat ...

Eva Ševčíková nyní vystupuje pod jménem Adams na umělecké vízum a měsíčně na Floridě a v Texasu s Vaškem odehrají 3 až 4 vystoupení. Oba se stále učí anglicky a dělají vše proto, aby se mohli hudbou živit i nadále. Navíc se jim podařilo díky speciální dietě shodit přebytečná kila. Život v USA jim prý zatím velmi vyhovuje, protože se nemusejí potýkat s velkou závistí jako v rodných Čechách.

A užívá si ho prý i jejich dcera EVIČKA (13), která však před dechovkou dává přednost street dance.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...