Eva Herzigová: Spatřena s párkem

Z poruchy příjmu potravy nazývané anorexie bývá občas nařčena modelka Eva Herzigová (45), protože mívá období, kdy vypadá až strašidelně vychrtle. Kráska se tomu vždy srdečně směje a přísahá, že je hubená od přírody.

Tak kde je pravda? Aby dodala svým slovům váhy, nechala se při nedávné návštěvě Prahy zvěčnit se snídaní, o níž tvrdila, že je to snídaně šampionů, tedy s párkem s chlebem a hořčicí. Topmodelka vychovává s italským miliardářem tři syny, a tak jí kalorická snídaně přijde vhod.

Také vás může zajímat ...

Obalit si nervy tukem by byl v jejím případě dobrý tah, všichni si ještě pamatujeme epizodu, kdy byl její miliardář v Praze vyfotografován s mladou brunetkou. Tehdy byla nebohá Herzigová hubená jako kostlivec.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...