Eva Perkausová se svlékla před tajným milencem?

Ohrozila tím svoji práci moderátorky?

Eva Perkausová.

Vnadná moderátorka pořadu Top Star EVA PERKAUSOVÁ (22) si odjela prohřát své výstavní tělo do Dubaje a první, čím se pochlubila, byl sexy snímek, jak leží ve vaně a užívá si nádherný výhled na město luxusu.

„Krásné sny,“ připsala k fotce Eva, díky níž zřejmě nejeden muž nezamhouřil oka. A zatímco si pánové přišli na své, vedení televize Prima asi tak nadšené nebylo. Moderátorky zpravodajství zpravidla mívají přísný zákaz se veřejně odhalovat, a tak je zcela možné, že si Eva od svých nadřízených za tento počin vysloužila tučnou pokutu nebo také pohrůžku vyhazovu.

Jelikož se ale Prima odkazuje na to, že Top Star není přímo seriózní zpravodajský pořad, nebylo by vůbec divu, že ji naopak ještě pochválili. Ale kdo Evu vůbec fotil?

Nebyl to utajený milenec, protože před kým by se jinak takto obnažila?

Také vás může zajímat ...
A1
Eva má rozhodně co ukázat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...