Eva Pilerová: Bude žít minimálně do stovky

Zpěvačka Eva Pilerová (78) nemusí mít strach o svoji budoucnost. Dá se totiž předpokládat, že se zcela jistě dožije velmi požehnaného věku. Má totiž velké štěstí, že ještě ve svém věku může oslavit narozeniny své maminky Františky Bojanovské, které je neuvěřitelných 103 let! Navíc je stále ještě velmi vitální a život ji pořád baví.

Také vás může zajímat ...

„Je dobré procvičovat mozek!“ poradila všem recept na dlouhověkost Bojanovská, kterou jako vyučenou krejčovou stále zajímá móda, oblékání a soutěžní pořady, kde se dozví něco nového. Nejdůležitější jsou prý však geny.

Ty rozhodně předala své dceři Pilarové, která je na prahu osmdesátky také stále vitální, a navíc nerada odpočívá. „Jako každé léto budu koncertovat se svojí kapelou,“ odtajnila své plány na léto Pilarová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...