Felix je podle milenky mimozemšťan

Saxofonista Felix Slováček (73) má na svoji přítelkyni, výtvarnici Lucii Gelemovou (33) vyloženě magický vliv. V jeho rodině našla půvabná malířka zvláštní zalíbení, vždyť již loni vymalovala Felixovu manželku Dádu Patrasovou (60) s lejnem na hlavě.

To Felix v jejích očích dopadl o dost lépe, toho ztvárnila jako éterickou postavičku s hypertrofovanou hlavou (což by souhlasilo), rohlíkovitými ručičkami a s trychtýřovitou trumpetkou. Tuto zbrusu novou grafiku prezentovala na oslavě narozenin jejich společné kamarádky, které obrázek věnovala jako dárek.

Také vás může zajímat ...

Ze všeho nejvíc postavička na tuhém papíře připomíná mimozemšťana, jak ho nejčastěji ztvárňují skalní ufologové, ale přesto se Felixovi velmi líbil.

Po pár skleničkách se chopil svého tenorsaxíku a zahrál přítomným několik šlágrů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...