Felix Slováček utíká před ženskými

Má toho dost

Felix Slováček.

Velmi překvapivá změna nastala u muzikanta FELIXE SLOVÁČKA (73), který je proslulý také jako velký milovník žen. Vyrazil si totiž na výlet do romantické Paříže, ovšem tentokrát se dobrovolně vzdal dámské společnosti a na cestách ho doprovodil kamarád a známý rocker PETR JANDA (74).

Vypadá to, že Felixe už pravděpodobně omrzelo neustálé řešení milostného trojúhelníku, do kterého spadá kromě jeho manželky DÁDY PATRASOVÉ (60) také mladá výtvarnice LUCIE GELEMOVÁ (32), a tak potřeboval alespoň pár dní klidu. Nicméně přesně takové přání vyslovil na svých nedávných narozeninách: „Přál bych si klid a žádné stresování.“ Udělal si výlet se zrádcem?

Nejsme si ale tak úplně jistí, že zrovna výlet s hvězdou Olympiku byl šťastnou volbou pro rodinný klid. Dáda totiž Jandu nemá v poslední době v oblibě právě proto, že kryl nevěru jejího muže.

Také vás může zajímat ...

Dokonce ho kvůli tomu vyhodila ze své oslavy narozenin.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...