Hana Maciuchová: Svléká se na veřejnosti

Je to dračice! A zase už má chuť do života. Herečka Hana Maciuchová (71) porazila rakovinu a je opět na výsluní. Vyjádřila se v tom smyslu, že je zdravá a spokojená.

Dává to patřičně najevo. Vrátila se do práce a na jevišti Branického divadla v představení Žena vlčí mák excelovala. Předvedla nejen herecké umění, ale i pěknou postavu. Na jevišti se totiž svlékla. Začala opatrně, sundala si ponožky, ale nakonec před diváky pobíhala jen v saténové noční košilce.

Přítomní muži na ni hleděli s uznáním. Rozhodně tu však nejde zdaleka jen o svlékání, ale o náročnou roli o citovém vzplanutí starší ženy. Maciuchová je po celou dobu na jevišti sama. Svěřila se, jak je ráda, že se představení lidem líbí.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...