Heidi se potupně vrací, odkud dřív utekla

Dostala druhou šanci. Ačkoli zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (55) musela barrandovský pořad Aféry opustit, protože byla údajně málo od rány, momentálně se má do oblíbeného pořadu zase vrátit. Co se tak najednou změnilo? „Řekli mi, že pořad nemusí tolik přitvrdit, jak původně chtěli.

Také vás může zajímat ...

A vyšli vstříc i mým požadavkům, tak jsem se nebránila,“ začala se obhajovat sama Heidi. Přitom ještě před několika týdny tvrdila, že se do bulvárního pořadu už nechce vrátit za žádnou cenu. Dohnala ji snad ke kývnutí na nabídku vidina peněz? To ví jenom sama Heidi.

Pravdou ale je, že po dračici Kateřině Kristelové (38) a ostříleném moderátorovi Pavlu Novotném (37) bude jemná tmavovláska tak trochu krokem zpátky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...