Iva Janžurová: Co ji nejvíc trápí

Za ideální babičku se IVA JANŽUROVÁ (76) rozhodně nepovažuje. Ačkoli žije s celou svou rodinou ve společném domě a vnoučata tak může vídat každý den, moc si jich stejně neužije. „Děti dost trpí tím, že na ně přes veškerou snahu mám málo času,“ smutní oblíbená herečka.

V létě jim vše vynahradí

Občas jim prý uvaří něco k jídlu, ale to je všechno. V poslední době prý zanedbává i to. „Teď jsem opravdu strašně vytížená, takže tuhle radost si ode mě moc nedopřejí.“ Těší se ovšem na léto, kdy společně s vnoučaty pojede na chalupu. „Mám je tam třeba deset dní,“ prozradila. Do té doby ale musí odehrát ještě spoustu představení. Jen aby jednoho dne vnoučata na svou babičku nezanevřela.

Vždyť na ni nebudou mít skoro vzpomínky.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...