Iva Kubelková: Kolik jí nabízeli za foto bez oděvu?

Ráda moderuje.

Druhá v celostátní soutěži krásy byla v roce 1996 krásná Iva Kubelková (41). Její půvab svého času okouzlil i hokejistu Jaromíra Jágra, ale šeptalo se, že paní Jágrové nebyla první vicemiss České republiky vhod.

V tomto období dostávala atraktivní Iva také nejrůznější „obchodní“ nabídky, nad některými se tajil dech hrůzou. Brunetka je naštěstí, jak se říká, ze staré školy, ostražitá a nedůvěřivá. Byla oslovena, aby se nechala fotografovat pro pánský časopis.

Také vás může zajímat ...

Modelka netají částku, kterou jí nabídli: jednalo se o úctyhodných pět milionů korun. Na tehdejší dobu šlo o sumu vpravdě astronomickou. Rozumná tmavovláska se tehdy naštěstí nenechala zlákat vidinou pětimilionového balíku.

Dle svých slov odmítla, protože by se to s ní táhlo a nikdy by se té nahé nálepky nezbavila. Nyní si libuje, jak byla racionální, že se nedopustila žádné mladické nerozvážnosti. Když si dnes představí, jak jednoduché by bylo najít pikantní snímky na internetu a že by si je prohlíželi její dcery a jejich spolužáci, roztřesou se pod ní nohy a raduje se, že nepodlehla vidině velkých peněz.

Dodnes by toho trpce litovala. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...