Ivan Trojan: Bolestí nemůže spát

A prý že je padesátka pro chlapa ten nejlepší věk! Herec Ivan Trojan (52) je přesvědčen o opaku. Špatně se mu usíná, trápí ho kruté bolesti, které se ale ozývají i kdykoli během dne.

Však se také říká: Sportem k úplné invaliditě. A v Trojanově případě se to plně potvrdilo. Byl to absolutní sportovní fanatik. Studoval sportovní gymnázium, k smrti si zamiloval basketbal. K tomu, aby se stal profesionálním basketbalistou, chybělo tak málo: pouhých deset centimetrů.

Sám sebe charakterizuje jako srdcaře, rozehrávače, mozek týmu. Kdyby byl Trojan vyšší, přišli bychom tudíž o skvělého herce. Jenže tento ambiciózní sen se Trojanovi nikdy nesplnil. Místo toho platí krutou daň, obvyklou pro vrcholový sport.

Cítí spoustu bolesti. Tělo má celé pochroumané. Ze všeho nejvíce jej trápí bolesti zad. Před časem měl i vyhřezlý obratel a jezdil do lázní. Přesto by prý kapitolu svého života spojenou s basketbalem nikdy nechtěl vymazat.

Také vás může zajímat ...

Ale rozhodně ho silně poškodila. Jako nadprůměrně vytížený herec a otec čtyř dětí by potřeboval být ve skvělé kondici. A to v žádném případě není, což mu komplikuje život..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...