Ivan Trojan má strach: Co bude dál?

Herecké manželství Ivana Trojana (52) a Kláry Trojanové (45) je považováno za příkladné, i když se ví, že Klára trpí těžkými depresemi. Mělo se však zato, že už je díky patřičné medikaci dávno zaléčená, ale zdá se, že definitivně se nad špatnou chemií v hlavě zvítězit nedá.

V poslední době se prý situace u Trojanů podle některých zpráv spíše zhoršuje, a to musí herecký pár pečovat o čtyři potomky! Dva synové, František (17) a Pepík (15) už se o sebe umějí postarat, ale Toník (7) a Vašík (4) ještě dlouho budou potřebovat mámu, jenže ta má starosti sama se sebou.

Sama v jednom rozhovoru přiznala, že bývá „popudlivá, agresívní, nepříjemná“ a přestože se ji Ivan snaží brát do společnosti, často na něho vyjede i před přáteli. Ivan někdy vypadá přímo uštvaně.

Také vás může zajímat ...

Vydrží jejich manželství neustálé krize?

Klára pečuje o kluky, a bojuje s depresí.
Klára pečuje o kluky, a bojuje s depresí.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...