Jak dlouho chce Kostková skrývat milence? Půjde na plastiku?

Známá herečka je sice pořád kost, ale na to, najít pořádného chlapa a mít dítě, jí už moc času nezbývá.

Návrat k manželovi, tajné výlety do Francie za milencem nebo úlet s kolegou Lukášem Vaculíkem (55). O herečce a moderátorce Tereze Kostkové (41) už se v souvislosti s jejími nápadníky dost spekulovalo. Jak to ale má s láskou skutečně? A jakou v tom všem hraje roli její malý synek Toník (11)?

Už dva roky je sympatická herečka a moderátorka Tereza Kostková (41) rozvedená s divadelním režisérem Petrem Kracíkem (59). A Tereza stále budí dojem, že kolem sebe nemá v blízkém okolí žádného chlapa, o kterého by se jako žena samoživitelka mohla opřít.

Také vás může zajímat ...

Navíc to vypadá, že její tajnůstkářské výjezdy do Francie se už minuly svým účinkem, protože nejen, že se brunetka nerozhodla kvůli případnému novému objevu v cizině zůstat, ale ani si s sebou zpátky do Čech svůj nový objev nepřivezla. Musí tak dál brousit ve vodách českého showbyznysu?

Nebo už si našla muže svých snů a všechno před okolním světem jenom úspěšně tají?

S otcem svého malého Toníka se stále hodně vídá. Proč to asi dělá!

Co vše dokáže udělat pro lásku?

Starosti s láskou samozřejmě nepřidávají ani její kráse a zdraví. Je to tudíž tak trochu začarovaný kruh. Tereza se z natáčení v televizi nebo hraní v divadle vrací domů velmi pozdě unavená a bez nálady. Ono uživit velkou domácnost s dospívajícím synem Toníkem (11) a obří metrovou krajtou v teráriu není určitě žádná legrace ani s alimenty, které samozřejmě na synka od bývalého manžela dostává.

Kolikrát se tak hned po představení sebere a ještě v šatně kompletně odlíčí.

Domů potom jede úplně bez make-upu a to jí v hledání nebo náhodném setkání s budoucím protějškem rozhodně zrovna dvakrát nepomůže.

Zažili spolu na place nejednu žhavou chvilku. Bylo pokračování doma?

Dojde dokonce na operaci?

Ať je to ale jak chce, do nějakých zkrášlovacích pro- cedur v podobě drahých plastik prý za žádnou cenu nejde. „Duše musí kráčet ruku v ruce s tělem,“ nechala se slyšet Tereza. A kdyby si na sobě nechala něco takzvaně poupravit, už by to nebyla ona. Jediné, čemu se nebrání, je kromě speciálních vonných masáží také pravidelná změna účesu. Ale ani tam příliš neexperimentuje.

„Vlasy si nechávám upravovat častěji, než bych chtěla, protože moje profese k tomu svádí. Pokládám totiž vlasy za velkou ozdobu ženy, důležitější než make-up nebo šperky,“ potvrdila známá herečka. Jejího trochu odevzdaného přístupu už si začal všímat dokonce i Toníček. Ten ji prý podle samotné Terezy často zkritizuje, co má na sobě a že by se měla převléknout.

Že by už i její malý syn toužil po tom, mít doma chlapský vzor, když tátu má daleko? A řešení? Plánovat, plánovat a zase plánovat!

Podle herčky je ale všechno jen o tom, jak si svůj život dobře zorganizovat.

S Markem je v Star Dance jedna ruka.

V životě si musí všechno naplánovat

„Mám někdy trochu pocit, že režíruju nebo spíš produkuju takový permanentní film svého života. Ale jde jen o to, všechno si co nejlépe naplánovat,“ říká herečka. Lásku si ale zatím nějak i přes velké snahy naplánovat nedokáže. Pravděpodobně nejblíž tomu byla nedávno, když ještě v létě a na podzim často jezdila do Francie, údajně za nějakým šarmantním ctitelem.

Už na škole byla přitom ke všemu jejím nejoblíbenějším předmětem právě francouzština. Tereza tak začínala mít dost možná pocit, že po rozvodu najednou do sebe začíná všechno zapadat. Teď to ale vypadá zase na pravý opak. Naději stále neztrácí, i když kolem svých případných známostí mlží, jak jen může. „Já se rozhodně lásce nebráním, to bych byla blázen!

Je to ta nejkrásnější esence, jaká v životě existuje,“ vzpomíná Tereza na to, o kolik bylo jednodušší, když byla bezdětná a mladší. Teď musí totiž brát samo sebou ohled také na malého Tondu. A s tím to rozhodně, vzhledem k jeho kritickým poznámkám na maminku, nebude mít jednoduché.Otázkou ale zůstává, zda si pohledná tmavovláska nedělá stále ještě naděje na návrat k exmanželovi.

Možná tak už úplně zapomněla na to, že za jejich ne- vratným odcizením stála jeho údajná nevěra.

Je exmanžel ještě ve hře?

Teď ale po určité době odloučení jsou překvapivě nejen schopní kvůli jejich Tondovi fungovat a vzájemně komunikovat, ale ještě spolu kvůli synovu tráví většinu svátků během roku společně, jako třeba Vánoce, Toníkovy prázdniny a sem tam i nějaký ten společný víkend. Dělá to opravdu jen kvůli synovi, aby mu usnadnila to, že jsou rodiče odloučení, anebo stále k bývalému manželovi cítí něco víc?

To se dozvíme až časem.

Používá ho jako zbraň na chmury?

Proč se tak upnula na svého syna?

S yn zabírá úspěšné herečce téměř všechen její volný čas. Tereza ho ale do svého potomka investuje jistě ráda, a to také z toho důvodu, že z něho jednou možná bude mít hvězdu. Už teď se ho snaží všemožně vychválit do nebes a možná doufá, že jeho komediální talent někdo objeví. „Toník je normální puberťák.

Škola nepatří k nejpřitažlivějším tématům jeho dne, ale jinak ho baví hudba, a tak rád a dobře zpívá. Tak uvidíme…,“ líčí Tereza synovy přednosti. Nezapomněla zmínit ani to, že hrál dobře na violoncello, k tomu začal chodit na piano, a také by chtěl co nejdřív začít hrát na bubny.

Štěstí se ale očividně podle Tereziných představ musí umět nakopnout, a tak už teď nehodlá ponechávat nic náhodě. Nebo to starostlivá Tereza dělá proto, aby aspoň chvíli zapomněla na svůj nenaplněný milostný život?

To ví prozatím opravdu jenom ona sama!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...