Jako strýček zažívá svoje nejhorší chvíle

Jako by nestačilo, že herec a moderátor Pavel Zedníček (68) přišel hned z kraje letošního roku o svého milovaného synovce Jakuba (+27), který tragicky zahynul po autonehodě na dálnici D1, když ho srazila dodávka.

V psychicky velmi vypjatých chvílích nesměl ztrácet hlavu a okamžitě začal shánět letenky zpět do Česka, protože už byl i se svou ženou v době havárie doma na Floridě. „Sháníme nějaký let, ale je to velice těžké, vše je obsazené,“ nechal se slyšet zdrcený Pavel ještě před týdnem.

Také vás může zajímat ...

S Jakubem, s nímž moderoval i oblíbený zábavný pořad Kurňa, co to je?, se totiž hodlal naposledy rozloučit za každou cenu. Navíc chtěl být jeho matce Dagmar (58) oporou, protože se po ztrátě syna úplně zhroutila. Dojemné rozloučení nakonec proběhlo v brněnském městském divadle, a to ve znamení symbolických jedniček 11. ledna přesně v 11 hodin.

Začne se i jemu konečně blýskat na lepší časy?

Nebo přijde další rána?

Jakub Zedníček
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...