Jakub Smolík strádá bolestí i hladem

Opět musel na operaci

Dlouho odpočívat nechce. Od února už totiž plánuje další koncerty.

Pořádný pech má v poslední době country zpěvák JAKUB SMOLÍK (57), který už podruhé za poslední měsíc musel pod nůž na operační sál. Minulý rok si totiž přetrhal vazy v koleni a k tomu se přidal i prasklý meniskus.

Tentokrát se jednalo o plastiku křížového vazu. Bez jídla trpěl Zpěvák má nyní nařízen klidový režim a má zafačovanou nohu od třísel až po kotník. To mu ale tolik nevadí. Nejhorší muka prý prožíval jeho žaludek.

„Mám děsnej hlad,“ svěřil se Smolík před operací. Před narkózou a zákrokem totiž pacienti nesmějí nic jíst. „Těším se, kdy vstanu z postele, začnu chodit, nebo spíš belhat, a budu se moct pořádně najíst,“ plánoval si zpěvák, kterého už teď čeká rekonvalescence.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...