Jana Stryková: Připadá si stará

Mnohým to může znít legračně, ale Jana Stryková si ve svém věku, kdy jsou ženy obvykle plné sil, energie a elánu, připadá stará. Tvrdí, že se nemilosrdně přibývající roky podepisují jak na fyzické kondici, tak na myšlení. „Přehodnocuju a zpomaluju,“ prohlašuje pohledná herečka s krásnýma velkýma očima. „Ve třiceti jsem se cítila ještě pořád na sedmnáct, ve čtyřiceti se často cítím na sto.

Také vás může zajímat ...

Je to rozdíl psychicky i fyzicky.“ Zdá se, že čtyřicáté narozeniny byly pro půvabnou tmavovlásku bolestným mezníkem. Možná si také ukousla příliš velké sousto v osobním životě.

Protože chce dopřát pětiletému synovi bezstarostné dětství, přechodně se s partnerem přemístili do Krkonoš – ale dojíždění z hor na natáčení Slunečné a za dalšími pracovními závazky musí být únavné.

Když přičtete stresující situaci kolem pandemie, která Janě ani nedovolila pořádně oslavit dubnové narozeniny, vlastně není divu, že si připadá vyčerpaná. Snad ji těší alespoň natáčení Slunečné, kde hraje švadlenku Petru Slaninovou, manželku alkoholika a vášnivou vesnickou drbnu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama