Tento článek je reklamním sdělením

Je moudré půjčit si na dovolenou v bance nebo mimo ni?

Chcete si půjčit, ale nevíte kde. Pravděpodobně vás odrazuje to, že se v České republice tvrdí, že každá půjčka ihned je podvod a lichva. Bohužel to rozšiřují pouze ti, kteří se do finančních potíží dostali svou vinou.

Díky velké finanční negramotnosti neumí řada občanů nakládat s penězi a to se jim stává osudným. Férové společnosti doplácejí na ty, které parazitují na jejich dobrém jménu. Předtím než si nějaký úvěr vezmete by jste si měli ujasnit, zda půjdete do banky a nebo budete žádat u nebankovní společnosti.

Půjčka v bance je určena především lidem, kteří mají dostatečně velký příjem, nejsou ve zkušební době, mohou doložit své příjmy a nikde jinde nedluží. Pokud je na vás uvalena exekuce nebo insolvence tak o ni ani neuvažujte.

Co vám banka nabídne za to, že jste „čistí“. Především by to měli být férové podmínky a nižší úrokovou sazbu než mimo ni. Zjistěte si jak je to s předčasným splacením, lze si během splácení splátky zvyšovat a snižovat? Jaké další poplatky jsou s úvěrem spojené.

Co mi nabídne rychlá nebankovní půjčka? I sní můžete získat. Především pokud potřebujete peníze ještě dnes. Tato služba je určena klientů,. kteří nemají příliš velké příjmy a nebo je nemohou doložit. Jedná se především o matky na mateřské dovolené, studenty, důchodce nebo dokonce nezaměstnané.

Mám negativní záznam v registru , co mám dělat? I vy máte šanci, pro vás je určena půjčka bez nahlížení do registru dlužníků SOLUS. Nebankovní společnosti většinou neprověřují klienty tak podrobně jako to dělá banka, ale na druhou stranu se připravte na vyšší poplatky a možné sankce za to, když nebude své závazky plnit.

Pro někoho je výhodnější bankovní půjčka pro jiné je lepší nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu, ale především je důležité, aby jste si přečetli veškeré podmínky, které museli splňovat a k půjčce přistupovali zodpovědně.

.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...