Jiřina Bohdalová: Mohla být Gottová?

Dva osudové partnery měla Jiřina Bohdalová: prvního manžela Břetislava Staše (91) a druhého, Radoslava Brzobohatého (†79). Nyní se ukazuje, že se po jejím boku teoreticky mohl vyskytnout i jiný životní druh, překvapivě se jedná o Karla Gotta (†80).

„Myslím, že nikdo z těch žijících ho nezná déle než já. Já jsem o osm let starší než on. Je to přes pětapadesát let,“ hovoří o prvním setkání s Mistrem. Ten se poprvé objevil ve filmu právě s Bohdalovou, snímek se jmenoval Komedie s Klikou.

Také vás může zajímat ...

Jiřině se mladý Gott nelíbil, byl hubený. „Když mě jeho maminka viděla, stáhla mě do kuchyně a říkala, jak by si přála, abychom se já a Karel dali dohromady,“ vzpomíná herečka, která se s Mistrem vždy jen kamarádila.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...