Jovanka Vojtková: Překonala manželskou krizi

Jovanka Vojtková (41) Překonala manželskou krizi Vrkají jako hrdličky. Řeč je o blondýnce Jovance Vojtkové a rockerovi Pepovi Vojtkovi (54), jejím manželovi. To je skvělá zpráva, jejich nejbližší si konečně s úlevou oddechli, protože pár donedávna procházel manželskou krizí.

Vše nasvědčovalo tomu, že milovník krásných žen Pepa se protentokrát zakoukal do krásné tmavovlasé manažerky Veroniky, kterou měl navštěvovat každé pondělí v bytě v pražských Vysočanech. Když to vyplavalo na povrch, Jovanka prohlásila, že její trpělivost není bez hranic a pokud se ukáže, že se skutečně jednalo o nevěru, s muzikantem končí.

Také vás může zajímat ...

A to se zase vyděsil Pepa, nechtělo se mu (pokolikáté už?) odcházet od ženy jen s kufříkem. Navíc mají s Jovankou dvě děti, což situaci zamotává. Pepovi nezbývalo nic jiného než Jovanku ubezpečit, že je věrný partner.

Aby rodinu posílil, pořídil dva pejsky, francouzské buldočky Artuše a Attilu. S Jovankou, dětmi a psíky chodí na procházky jako vzorný taťka. Začátkem ledna dvojice oslavila desáté výročí svatby. Krize je zažehnána.

Hlavně aby byl Pepa i nadále příkladný chlapík. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...