Julianne Moore: Vězení místo vztahu?

Půvabná herečka Julianne Moore (56) je už léta vdaná za Barta Freundlicha (47) a snaží se tvářit, že je u nich všechno zalité sluncem. A právě proto šokovala prohlášením, že se ve vztahu cítí jako v okovech! Julianne je totiž ráda nespoutanou ženou, miluje svobodu a být manželkou je pro ni těžké.

Vadí jí, že musí brát ohledy na manžela a nemůže si dělat, co chce. S těmito nepříjemnými pocity se sice snaží bojovat, ale moc jí to nejde. Když ale bude stále jen předstírat, že je šťastná, mohla by také o svého muže přijít! Takovou přetvářku totiž určitě dlouho nevydrží.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...