Kafe a čokoláda. Kam se poděla bio žena?

Herečka Linda Rybová (42), známá hlavně díky seriálu Ulice, proslula propagací bio výživy a bylinek. Jenže sotva začala hrát v seriálu Ulice, okamžitě onemocněla. Přírodní léčba jí nestačí?

Ze stresu si uhnala zažívací potíže

Také vás může zajímat ...

Jen začala natáčet seriál Ulice, musela si dát pauzu. „Profese herečky je časově náročná. Občas prostě nemám čas se ani najíst,“ přiznává. Nejedná se o nic vážného, pouze si podráždila žaludek. Sama na sebe práskla, že zase tak přísná bio žena není. „Všeho s mírou, nic se nesmí přehánět,“ podotkla. Od zažívacích bolestí jí prý pomohla voda, pro kterou v rámci reklamy zapůjčila svou tvář.

Teď už se zase cítí být plná síly.

Byla opravdu nemocná, nebo to byla jen nějaká skrytá kampaň v rámci propagace produktu, když se najednou tak zázračně rychle uzdravila?

Zaprodala se komerci, kterou tak nesnáší?

Linda si vždy pečlivě chránila své ostře sledované soukromí. V poslední době moderovala televizní pořad o bylinkách Herbář, který rozjela se svou kamarádkou. Recepty plné zdraví a bylinek jsou mezi diváky oblíbené, a tak se i pro ni staly určitě dobrým příjmem. Po letech, kdy se bránila komerčním projektům, ale náhle souhlasila s tím, že nastoupí do seriálu Ulice.

Stojí za tím snad její tíživá finanční situace v rodině se třemi pubertálními dětmi, nebo se chtěla čistě zviditelnit?

A je možné, že jí kuchařky nevynáší?

Jsou bylinky jen dobrým byznysem?

Herečka se přiznala, že její největší vášní jsou čokolády a pití kávy. Často jí je po kávě sice zle, ale to přehlíží. Bere ji jako hnací motor v případě, že nemá čas se najíst a chybí jí energie. Stále lidem říká, jak mají pravidelně a zdravě jíst, přitom se sama zanedbává a nehlídá. Jsou snad bylinky pouze jejím byznysem v rámci jejích pořadů a knížek o zdravém způsobu života?

„Někdy hřeším i tím, že jím ve špatný čas. Když hraji divadlo, tak předtím nejím. Domů se pak většinou dostanu kolem jedenácté, a to už se najíst musím, což rozhodně není ideální. Jíst na noc, to znamená, že mě pak zase bolí žaludek,“ řekla.

Proč herečka radí horlivě druhým, ale sama to nedodržuje?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama