Karel Šíp nemá rád fotbalisty

Že by jim záviděl?

Karel Šíp.

Přestože kdysi hrával KAREL ŠÍP (71) fotbal aktivně a dodnes ho se zájmem sleduje na hřišti i v televizi, samotné fotbalisty nemá prý zrovna v oblibě.

Důvod je celkem jednoduchý. V žádném případě nejde o to, že by mladým a bohatým sportovcům snad záviděl, ale prostě mu vadí, že nejsou moc upovídaní. Tedy jen v případě, že si je pozve do své show, kde z nich musí tahat každé slovo. „Snažím se je vždy nějakým způsobem rozmluvit, ale někdy se u toho pěkně zapotím,“ popisuje perné chvilky ostřílený moderátor a zároveň přiznává, že to je možná jeho vina, protože prý sportovcům pokládá otázky, na které se jich běžně nikdo neptá, a tak jsou ve většině případů překvapeni a nevědí, jak vlastně odpovědět.

Jelikož do rozpaků uvádí své hosty celkem rád, jeho přístup k fotbalistům se asi jen tak nezmění. Navíc má u nich Šíp také jeden vroubek. Před pár lety se totiž veřejně odvážil je kritizovat. Tehdy prohlásil, že tým je trvale nekvalitní, špatně poskládaný a že by vyměnil tak šest hráčů.

Také vás může zajímat ...

Příznivcům se sice líbila jeho otevřenost, ale přátelské vztahy s fotbalisty si pěkně rozházel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...