Kevin Costner se bál, že na svoji první ženu nemá!

O jeho kariéře se rozhodlo na svatební cestě!

Studentské lásky bývají prchavé a krátkodobé, ale občas se je podaří dotáhnout až do manželství. Kevinu Costnerovi (65) se to s jeho ženou Cindy (64) povedlo, i když jenom na 16 let.

Otec oscarového herce Kevina Costnera (65) pracoval pro americkou společnost, která se zabývala rozvodem elektřiny. Znamenalo to, že se rodina stále někam stěhovala a malý Kevin neměl možnost najít si trvalé kamarády. Stal se proto tak trochu snílkem a mezi jeho sny patřilo i být slavným hercem.

Také vás může zajímat ...
Cindy se dvěma dcerami.

Nedělal si žádnou naději

Dalším velkým snem, který Kevin měl – a který se mu rovněž splnil – bylo získat přízeň jedné dívky. Znal ji z univerzity v Los Angeles, kam oba chodili. Mladík si ale myslel, že na tmavovlasou krásku s portugalskou krví v žilách prostě nemá. Nedělal si vůbec žádné naděje.

O to větší pak bylo jeho překvapení, když se spolu dali do řeči na jednom studentském večírku. Cindy (64), jak se dívka, podobná Sněhurce z kresleného filmu, jmenovala, totiž dala najevo stejné city, jaké k ní choval Kevin.

Na první rande spolu šli do kina, kde se hrál muzikál Funny Girl. Kevin byl v sedmém nebi z toho, že s ním Cindy chodí a spěchal, aby ji představil rodičům.

Možná se bál, že si kráska, která získal i titul univerzitní Miss, najde někoho jiného, ale nestalo se tak. Po dvou a půl letech chození se domluvili, že se vezmou. Svatba, nebo spíš to, co následovalo, měla velký vliv na Kevinův další život.

Když se s Cindy vracel letadlem z líbánek v Mexiku, letěl s nimi i legendární herec Richard Burton (+58). Kevin se s ním dal do řeči o svých hereckých snech. A Burton ho přesvědčil, že si je může splnit.

Po úspěchu přišel rozvod

Kevin začal svoji kariéru opravdu zespodu Hollywoodu. Nejprve jen vozil filmové hvězdy autobusem. Jednou také natočil erotický film, ale to považoval za svůj omyl. Cindy, která pracovala jako manažerka u letecké společnosti, ale při svém manželovi stála. V polovině 80. let se herci konečně podařilo prosadit se.

Tehdy už také měli tři děti. Vrchol Kevinovy kariéry pak přišel s filmem Tanec s vlky. V něm si zahrál nejen hlavní roli, ale také ho režíroval. Snímek dostal sedm Oscarů a z Kevina udělal bohatou superhvězdu. Tím se stal samozřejmě i objektem zájmu dalších žen. Sláva a bohatství, které herec získal, se podepsaly na postupném rozpadu rodiny.

Projevilo se to i v jeho kariéře: Kevin zabodoval ještě jako bodyguard Whitney Houston (+48) ve filmu Osobní strážce, ale pak natočil i velké finanční propadáky.

Rozvod zdánlivě si rozumějící dvojice byl ovšem pro svět celkem překvapením. Nekonaly se sice žádné velké skandály, ale Kevin to hodně citelně odnesl finančně. Své první ženě totiž musel zaplatit osmdesát milionů dolarů!

Ve stejném roce se nejprve rozešli a potom vzali!

S kalifornskou modelkou Christine Baumgartner (45), která je o dvacet let mladší, to nejprve také pro Kevina na svatbu nevypadalo. Herec po rozvodu prohlásil, jak je pro něho nemožné se do někoho ještě zamilovat.

Christine se ukázala být výjimkou, nicméně po dvou letech chození následoval v roce 2004 rozchod, který oba potvrdili. Nevydrželi bez sebe dlouho, ještě téhož roku se k sobě vrátili a vzali se. Dnes tvoří stále ideální pár a stejně jako s Cindy má s Christine herec tři děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama