Kňažko běsnil před soudem

Všichni si ještě pamatují, jak letos v lednu slovenský herec Milan Kňažko (71) vytasil na zloděje ve své vile zbraň a střílel jako osmý ze Sedmi statečných. Nyní se v Bratislavě konal soud se zadrženým českým zlodějem Pavlem N. ze Strakonic a Milan z výsledku vůbec neměl radost.

Rozsudek, pouhé tři roky odnětí svobody, herce naštvaly a dával to hlasitě najevo. „Za rok ho propustí na podmínku a zase může krást dál,“ křičel Kňažko. „Takto vypadá justice na Slovensku!“ Předsedající ovšem nemínil podobné komentáře v soudní síni připustit a rozhořčeného herce vykázal ze soudní síně.

Kňažka to pohnulo k ironickému: „Bylo něco do kapsy, pane soudce?“, načež mu muž práva pohrozil pokutou. Herec opáčil, ať si tedy poslouží.

Také vás může zajímat ...

„Pane Kňažko, ven a hned!“ zvolal soudce, o kterém pak herec prohlásil, že by ho měli vysvléct z taláru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...