Konec velké lásky kvůli kolegyni?

Jedno z nejdelších a nejstabilnějších manželství českého showbyznysu, které mají Jana (71) a Viktor (72) Preissovi, stojí ve skutečnosti na vratkých nohách. Nebýt Janiny tolerance, pochopení a síly, bylo by zřejmě všechno jinak. Rodina si kvůli jeho dávné nevěře prošla peklem, ale přesto spolu zůstali. Jana ukázala velkou sílu a Viktorovi nevěru odpustila.

Jenže teď je jejich manželství opět ohroženo.

Také vás může zajímat ...

Viktor je velice charismatický muž, takže není divu, že o něj mají ženy zájem. A ani v zralém věku neztrácí šarm. Naopak, působí přitažlivěji. Toho si všimla i herečka Klára Melíšková (47), která si s ním zahrála zamilovaný pár v detektivním cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice.

Zakoukal se do mladší herečky?

Velmi si spolu rozumějí a mezi natáčením spolu trávili spoustu času. Bylo tedy jasné, že si kápli do noty jak po herecké stránce, tak i po té lidské. V hledáčku kamery to chvílemi skoro vypadalo, jako by tvořili pár. Dá se říci, že byli jako jedno těla, jedna duše a nebylo snadné poznat, kdy vlastně ještě kamera běží, a kdy už ne.

„Do Viktora jsem byla zamilovaná už jako holčička, když hrál v Nemocnici na kraji města. Věděla jsem, že je hrozně fajn, vstřícný a skvělý herec,“ řekla herečka. Melíšková je nyní po rozpadu svého manželství už delší dobu sama a své sympatie k herci se ani nesnažila skrývat. Takže z její strany by bylo možné i něco víc, ale u Preisse to zase tak horké nebude.

Ten by prý svoji manželku už nikdy nepodvedl. Už jí nechce ublížit a trápit.

Stačí, že už mají velké trápení se synem Martinem (46).

Velké trápení kvůli jedinému synovi

Ten je na tom zdravotně stále špatně. S psychickými problémy se potýká řadu let. Trápí ho vleklé deprese, úzkosti, a dokonce se pokusil i o sebevraždu. Jeho rodiče se o něj pochopitelně moc bojí. Viktor syna osobně vozí do psychiatrické léčebny v Jemnicích na Třebíčsku. Martinova manželka je z toho zdrcená, ale snaží se to zvládat.

Ona i Preissovi rodiče jsou Martinovi oporou a věří, že jednou onoho démona depresí přemůže.

I když už bude muset brát celý život léky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama