Konečně se jí splnil kšeft snů!

Herečce Tereze Kostkové (42) se v poslední době všechno daří. Prožívá jedno z nejkrásnějších období. Co se stalo tak převratného? Splnil se jí dětský sen. Už jako malá holčička totiž toužila pracovat v rozhlase. „Od dětství mě provází láska k rádiu, přitahuje mě,“ prozradila herečka. Ta nyní na Českém rozhlasu Dvojka moderuje rozhlasový pořad Blízká setkání.

V něm společně s kolegyní Stáňou Lekešovou (62) zpovídá každý všední den významné osobnosti. Pro Terezu je to práce jako stvořená. Prý je totiž odjakživa velmi upovídaná.

Také vás může zajímat ...

„Musím smeknout svojí rodině, jsou hodně tolerantní a nebo mě mají tak rádi, že mě neokřikují,“ říká brunetka, kterou ve společnosti díky jejímu hlasovému projevu nemůže nikdo přehlédnout.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...