Košíčky s pusinkami

Suroviny:  250 g listového těsta  250 ml mléka  ½ sáčku vanilkového pudinku  2 lžíce medu  2 bílky  110 g cukru moučky  1 lžička bílého vinného octa

Postup: Těsto rozdělíme na 4 díly a každým vyložíme lehce vymazanou formičku na košíček, překryjeme pečicím papírem, zatěžkáme pečicími fazolemi a pečeme 10 minut při 180 °C.

Také vás může zajímat ...

Z mléka a pudinkového prášku uvaříme pudink, necháme lehce zchladnout, vmícháme med a směs rozdělíme rovnoměrně do košíčků. Poté necháme zchladnout. Bílky ušleháme dotuha, přimícháme cukr a ocet a šleháme do lesklé směsi.

Tu rozdělíme na košíčky a ještě jednu minutu grilujeme v troubě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...