Krejčíř se zbavil sekty a žení se!

Před pár lety byl televizní hvězdou. Neobešly se bez něho seriály Rodinná Pouta ani Ordinace v růžové zahradě. Pak se po herci a moderátorovi Tomáši Krejčířovi (45) jakoby slehla zem.

Nyní se ukázala příčina: Tomáš žil 20 let i se svou první ženou a třemi dětmi pod přísným vlivem Mormonské církve, která mu přikazovala, jak žít, zakazovala brát různé role a zároveň ho finančně pěkně ždímala! Nyní herec začíná nový život. Ze spárů sekty ho vytáhla jeho nastávající manželka, úspěšná podnikatelka Petra Matějková (39).

Také vás může zajímat ...

Ta vlastní síť klinik plastické chirurgie a Tomáš u ní pracuje jako manažer. Což zároveň znamená, že hraje už spíš jen příležitostně.

To ale pro Krejčíře není zase tak podstatné jako blížící se svatba s přítelkyní, s níž už má dvě děti, syna Samuela (2,5) a dcerku Miu (1)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...