Kristina Kloubková – Potkalo ji prokletí úspěšných žen

Moderující tanečnice usiluje o spokojený rodinný život. Snad se jí to konečně podaří.

Také vás může zajímat ...

Miluje velkoměstský ruch, dětství strávila v centru Prahy. „Bydleli jsme nedaleko Tančícího domu, takže naše útočiště s bráchou byl Karlák, Žofín a Střelecký ostrov,“ vzpomíná půvabná blondýnka. „Dnes už to tam vypadá úplně jinak, ale pro nás to byl ráj.“ Školu měli sourozenci doslova za rohem.

Ovšem už od páté třídy chodila Kristina Kloubková na taneční konzervatoř a oproti ostatním dětem tak trochu strádala. „Chodila jsem ráno v sedm hodin do školy a kolem deváté večer domů,“ říká. O víkendu byly tréninky, nesmírně fyzicky náročné.

O mejdanech anebo diskotékách a dalších radostech vrstevníků mohla jen snít. Na školu dodnes nevzpomíná právě s radostí, byla to spíš mučírna. Budoucí tanečnice se tam hodně naplakala. Jako malá se domnívala, že tanec přináší radost, ale to se spletla.

Rozkaz zhubnout

„Půl roku před maturitním plesem jsem doma denně brečela. Brácha říkal mamince: Prosím tě, mami, vem ji z tý školy, ona se zblázní!“ Dnes je Kristina ráda, že si maminka stála za tím, že dcera musí dodělat školu, a pak ať si dělá, co chce. Držela už tolik diet, že by je ani nespočítala.

Při výšce 171 centimetrů dostala na konzervatoři rozkaz zhubnout na čtyřicet pět kilogramů.

Hloupá škatulka

„Řekli mi, že jsem tlustá a že mě vyhodí, tak jsem musela zhubnout,“ konstatuje. Dcera baletky Národního divadla a choreografa Vladimíra Kloubka (75) přes veškerá příkoří klasický balet na konzervatoři vystudovala, tančila pak se skupinou UNO a v mnoha muzikálech (Kleopatra, Golem, Angelika).

Na Nově moderovala pořad Bailando, v televizním seriálu Poslední sezona ztvárnila svůdnici Andreu. Hrála také ve filmech Milenci a vrazi a Vratné lahve. Ukázalo se, že v ní třímá velký herecký talent, který bohužel nerozvíjí. Hrála totiž silně problémové ženy, a věrohodně. „Lidi, co mě znají, říkají: Já ti v televizi věřím, že jseš taková… A mě to mrzí,“ říká.

„Nechtěla bych takové role už hrát.

Hodně jsem se zaškatulkovala.“ Když v seriálu Poslední sezona natáčela coby bezcharakterní Andrea scénu, během níž byla nahá v bazénu, musela si dát panáka. Povahám žen, které ztvárňovala, vlastně vůbec nerozuměla: „Vůbec nechápu, že někdo může takhle žít, vždyť je to na zvracení.“

S plynutím času se tanečnice vyrovnávají mnohem hůř než ženy jiných profesí. Opotřebovávají se a stárnou rychleji, protože tancování je dřina a bolí, úrazy bývají na denním pořádku. Odejít včas je tím největším uměním, které Kristina zvládla na jedničku. S muži to takhle jednoduché nemá.

Ach ti muži…

Chodila s hercem Romanem Vojtkem (48) anebo s režisérem Filipem Renčem (55). V létě roku 2007 se provdala za zpěváka Alana Bastiena (49). „Vždycky jsem se chtěla vdávat, vždycky jsem chtěla být jako princezna na svatbě,“ jásala. Libovala si, že partner během osmi týdnů, kdy moderovala soutěž Bailando, pral, uklízel, vařil, nakupoval.

Byla šťastná, že našla svého prince. Po dvou letech se ukázalo, že nenašla. Manželství se rozpadlo. Bylo to z onoho obvyklého důvodu, tedy kvůli tomu, že princ nesnesl po svém boku úspěšnou ženu? Kristina se totiž téhož roku, kdy se vdávala, stala známou televizní tváří, moderovala Snídani s Novou i polední a odpolední zprávy.

V roce 2014 se objevila ve večerních Televizních novinách, kde vytvořila dvojici s Martinem Pouvou (56). Stejně jako utíkají muži Kristinině kolegyni Lucii Borhyové (42), práskají do bot také Kristině. Přitom obě moderátorky jsou zároveň i nevšedně krásnými dámami, ale není jim to nic platné.

Tanečníkovi Karlu Moravcovi (44) Kristina porodila Jasmínu (8), po pěti letech se rozešli, ani holčička nebyla důvodem, aby spolu zůstali. Kristina prohlásila, že tohle je její velká prohra. A zase se říkalo, že Moravec neunesl partnerčinu kariéru. Nyní se po Kristinině boku objevuje sympatický tanečník Václav Kuneš (45), jehož pracovní dráha je též velice slibná.

Dvojice působí spokojeně až na to, že už mají za sebou rovněž rozchod. Naštěstí se k sobě zase vrátili.

Kristina by se ráda znovu vdávala, je si však vědoma, že o tom nesmí dvacetkrát denně mluvit, aby vyděšený Kuneš opět neutekl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama