Kvůli spadlé větvi Vacek málem přišel o nohu

TK k nove zabavne vzdelavaci show Ceske televize Tajemstvi tela - kavarna Neustadt

Poklidná procházka lesem se pro hvězdu Ulice Petra Vacka (53) stala vycházkou hrůzy. Stačilo vyrazit v obyčejných otevřených sandálech a malér byl na světě. Co přesně se mu stalo? „Napíchl jsem se na zlomenou větev padlého stromu.

Také vás může zajímat ...

A od 5. srpna mi tak v noze bydlel malý kousek dřeva,“ popisuje nepříjemné na oko banální zranění Petr. Než se ale dostal přes všechny prohlídky a ordinace, musel denně pajdat na natáčení Ulice o berlích a s nohou zabalenou ve fáči, protože se mu vůbec nehojila.

Co následovalo, bylo snad ještě horší. „Vyndání se podobalo scéně z westernu, kdy doktor tahá kulku ze střeleného kovboje,“ vzpomíná na chvíle ze sálu. Ještě, že dostal dávku prášků tlumících bolest, takže téměř nic necítil. Snad si dá příště lepší pozor, v čem se vydá na procházku do lesa mezi větve a pařezy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...