Kvůli spadlé větvi Vacek málem přišel o nohu

TK k nove zabavne vzdelavaci show Ceske televize Tajemstvi tela - kavarna Neustadt

Poklidná procházka lesem se pro hvězdu Ulice Petra Vacka (53) stala vycházkou hrůzy. Stačilo vyrazit v obyčejných otevřených sandálech a malér byl na světě. Co přesně se mu stalo? „Napíchl jsem se na zlomenou větev padlého stromu.

A od 5. srpna mi tak v noze bydlel malý kousek dřeva,“ popisuje nepříjemné na oko banální zranění Petr. Než se ale dostal přes všechny prohlídky a ordinace, musel denně pajdat na natáčení Ulice o berlích a s nohou zabalenou ve fáči, protože se mu vůbec nehojila.

Co následovalo, bylo snad ještě horší. „Vyndání se podobalo scéně z westernu, kdy doktor tahá kulku ze střeleného kovboje,“ vzpomíná na chvíle ze sálu. Ještě, že dostal dávku prášků tlumících bolest, takže téměř nic necítil. Snad si dá příště lepší pozor, v čem se vydá na procházku do lesa mezi větve a pařezy.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...