Lejla Abbasová: Líbí se jí „ženáči“

Na ženaté muže se, dalo by se říci, specializuje exotická kráska Lejla Abbasová (37). Jedno manželství už potopila, když se zamilovala do ženatého muzikanta Michaela Kocába (61).

Porodila mu syna Davida (4), vztah ovšem nevydržel a čokoládová kráska se ocitla sama s dítětem. Poohlížela se po dalším ctiteli, do oka jí padl charismatický turecký podnikatel Volkan. Hádejte třikrát, zda je ženatý.

Také vás může zajímat ...

Odpověď zní ano. Ti dva se znají roky, ale pověstná jiskra přeskočila až loni v Keni. Dokonce se šeptá, že do jiného stavu přišla Lejla po pouhých čtrnácti dnech vztahu. Nedá se tedy říci, že by nad tím, zda se k sobě hodí a zda bude Turek dobrým otcem, uvažovala dlouho.

Volkan má tureckou manželku a dvě malé dcery. Společně se ženou podniká, případný rozvod by přinesl zřejmě i obchodní problémy. Turek se pravděpodobně bude svatbě s Lejlou vyhýbat jako čert kříži. Takhle si to kráska nejspíš nepředstavovala.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...