Libuše Vojtková: Šílí hrůzou z tchána

Slavného tchána a vlastně i tchyni má tanečnice Libuše Rohlíčková (37), která se předtím jmenovala Vojtková a ještě předtím Hůlková. Její třetí manžel Zdeněk Rohlíček (37) je synem „Popelky“ Eva Hruškové (66), jejímž současným chotěm je legendární Jan Přeučil (81).

Úsměvné je, že Libuška má z populárního tchána trochu strach. Když totiž byla malá, měla strašidelné sny a právě on v nich účinkoval. Proč, to si tmavovláska dodnes neumí vysvětlit. Naopak si je dobře vědoma toho, že tchán je báječný člověk.

Také vás může zajímat ...

Kudy chodí, tudy ho chválí. To, že byl pro snachu kdysi noční můrou, se dověděl až teď, kdy o tom promluvila. Jejich vztahy jsou v současnosti naprosto bezproblémové. Libuše říká tchánovi Honzíčku a tchyni Evičko.

Nedávno jim porodila jejich první vnučku, ale oni si zamilovali i jejího syna Matěje (10), kterého má z manželství s rockerem Pepou Vojtkem (52). Přísně dbají na to, aby si hoch nepřipadal odstrčený. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...