Linda Finková: Rozvod spolu oslaví divokým mejdanem

S Lindou Finkovou (49) se rozešli po třech letech manželství, kdy si Richard Genzer (51) našel milenku Markétu Jiránkovou (42). Tu v zamilovaném opojení dokonce před rokem požádal o ruku. Pět let se ale s Lindou nedohodli na rozvodu.

Nedávno se však věci daly do pohybu a expartneři prozradili, že už se na definitivní rozluce pracuje a pojmou ji netradičně.„ Bylo by super udělat normálně me j d a n , chlastačku, a oslavit to, protože my jsme s manželem v pohodě,“ tvrdí Finková.

Také vás může zajímat ...

Pozve na porozvodový mejdan i Jiránkovou, kterou zrovna nemusí? V reakci na zásnuby svého muže totiž jízlivě pronesla: „Znám svého manžela moc dobře a víte, on propaguje heslo: Slibem nezarmoutíš…“ Je zřejmě přesvědčená, že se Richard do dalších závazků příliš hrnout nebude a dychtivá milenka se svatby nedočká.

Jak se s tím smíří Markéta, která se společnou budoucností jistě počítá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...