Linda Rybová: Je uhoněná máma

Vyvařuje každému zvlášť

Linda Rybová.

Mohlo by se zdát, že ve vztahu herečky LINDY RYBOVÉ (41) a manžela DAVIDA PRACHAŘE (57) je pánem domu Prachař, ale opak je pravdou. Domácnost řídí křehká Linda. „S Davidem to máme tak, že já jsem ten produkční rodiny. Ne že by mě to někdy neotravovalo – skloubit pět lidí dohromady,“ přiznala herečka a naznačila, že domácnost a starosti okolo dětí jsou jen na ní.

Nejvíce času ale tráví u plotny. Její tři děti jsou totiž poněkud zhýčkané, a proto musí vařit každému něco jiného. „Na to, jak jsem vytížená a jaké mám povolání, asi patřím ke zdatnějším kuchařkám,“ myslí si Rybová, která prý vyvařuje každý den.

„Jsem zvyklá z domova, kde jsme měli každý den teplou večeři,“ řekla herečka, podle které právě pravidelná domácí kuchyně tvoří tu pravou rodinnou atmosféru.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí už není vegetariánka, to u už by takový zápřah nezvládla!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...