Lucie Borhyová: Kvůli komu se svléká?

Opravdu nebývale krásná je moderátorka Lucie Borhyová. Zase, těžko říci pokolikáté už, předvedla světu fotografii v titěrných plavkách, kde vypadá naprosto báječně.

Předchozí generace televizních pracovnic se v bikinách veřejnosti neukazovala, bralo by se to bývalo jako znevažování seriózní profese, ale nyní je doba moderní a pozastavovat se nad tím by působilo velice staromódně.

Také vás může zajímat ...

Nechme tedy fanoušky jásat nad tím, jak neobyčejně svůdnou máme jednu z hlavních tváří Televizních novin, a položme si otázku, zda Lucie Borhyová nemá tímto způsobem v úmyslu přivábit k sobě nějakou tu známost. Na její sociální síti jako by nenápadně přibýval počet odvážných fotografií v plavkách či s velkorysými dekolty.

Co tím chce půvabná blondýnka říci? Je známo, že má přítele, právníka Michala Smečku (32), ale na informace o něm je maminka Lucase (11) a Lindy (6) nesmírně skoupá. Je snad jejich vzájemný vztah na bodu mrazu?

Chystá se o deset let mladší fešák vzít nohy na ramena? Doufejme že ne, protože Lucie by si po krachu obou známostí s tatínky svých dvou dětí štěstí v lásce už konečně zasloužila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...