Lucie Borhyová: Třetí dítě? Asi bude!

Zatímco mnohé jiné celebrity se z nynějšího domácího vyučování svých potomků hroutí a propadají chmurám, depresím či dokonce alkoholu, Lucie Borhyová zvládá tento nelehký úkol se ctí a úsměvem na tváři.

A to obě děti, Lucas (12) i Linda (6), chodí do školy, holčička dokonce do první třídy, což je v době koronavirové krize asi to nejhorší, co se může stát. Z učení prvňáčka písmenkům by měl pocuchané nervy pravděpodobně i svatý Petr. Ne tak plavovlasá moderátorka Televizních novin, ta zřejmě disponuje nevšedním pedagogickým talentem.

Také vás může zajímat ...

„Bylo to náročné na koordinaci: teď máš češtinu, teď matiku, teď si dodělej tohle… Ale pak jsme si na to zvykli, vytvořili si svůj režim a vyhovovalo nám to. On si člověk vždycky na všechno zvykne,“ podotýká vyrovnaně. Zdůrazňuje, že děti miluje.

A pozor: Třetí dítě vůbec nevylučuje! „Představit bych si to uměla, ale tyhle věci nechávám tak nějak osudu. Uvidíme, co život ještě přinese. Neříkám ani ano, ani ne,“ tvrdí s úsměvem. A tak je všechno na jejím charismatickém mladším příteli, podnikateli Michalu Smečkovi (32). Měl by se zkrátka víc snažit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama