Lucie Vondráčková: Manžel pořád spí!

Manžel zpěvačky Lucie Vondráčkové (36), hokejista Tomáš Plekanec (33) se doma příliš nevyskytuje, a když už přijede, temperamentní Lucie si ho příliš neužije.

Nemluvě o jejich dvou synech Matějovi (4) a Adamovi (1). Prakticky hned, jakmile se pozdraví s rodinou, upadá Tomáš do kómatu, tak ho zaměstnání špičkového hokejisty vysiluje. Téměř se nezúčastnil ani narozenin svého ročního syna, prospal je. „Mohl by míň spát,“ říká Lucie. „Jenže má tak nabitý program, že tu únavu chápu.“ Což je docela zvláštní, manželův tým se nedostal do play-off a poté, co jím vedený reprezentační tým předčasně vypadl na mistrovství světa, měl by mít na odpočinek času dost. Ale lepší to nebude ani v létě: to se zas Lucie chystá na koncertní.

Tomáš Plekanec

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...