Má Luděk Sobota problémy s pamětí?

Teď už je to vážné

Sobota.

V poslední době na tom není LUDĚK SOBOTA (73) zdravotně zrovna dobře. Prodělal operaci kýly a ani běžné chřipky se mu nevyhýbají. A jak se zdá, ani s pamětí to u něj není dvakrát valné. Jak jinak si vysvětlit, že dva roky po natáčení komedie Všechno nebo nic si nepamatuje, o čem film je.

„Mám dojem, že jsem to celé kompletně zapomněl. Akorát vím, že tam hraju nějakého staršího otce. Jsem zvědavý, o čem to bude a jestli to bude dobrý,“ nechal se slyšet Luděk na premiéře filmu. Buď už se tedy na oblíbeném herci nemilosrdně podepisuje zub času a on tak neudrží myšlenku, anebo moc dobře věděl, o čem film je, ale styděl se za to, že v něm hraje.

Nebo je za tím něco úplně jiného?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...