Machálková objednala expříteli hrob v Číně!

Je to už rok a půl, co známý architekt Bořek Šípek (†66) podlehl rakovině slinivky. A rodina v čele s jeho bývalou partnerkou, zpěvačkou Leonou Machálkovou (50), dává teprve teď do pořádku místo jeho posledního odpočinku.

Zatímco umělcova urna je prozatím uložena v Novém boru, kde to měl Bořek moc rád, jeho hrob zhotovuje jeho syn Milan (32) až v daleké Číně. Po smrti v rodině a následných podivných měsících plných mučivého ticha a izolace se totiž konečně dali všichni zase společně dohromady a komunikují teď spolu velmi otevřeně.

„Jsme na sebe milí. Nedávno jsem se dokonce potkala s jeho synem Daliborem a chtěl mi také někoho představit,“ rozplývala se zase rozesmátá Leona. Proto se nebála svěřit výrobu hrobky pro svou životní lásku z toho nejvzácnějšího mramoru, která bude odrážet jeho dílo na Olšanských hřbitovech, výhradně jeho synovi. Vydrží takové vztahy celé rodině i po tom, co Bořka společně pochovají?

Také vás může zajímat ...

A dokáže se Leona od Bořka odpoutat a začít žít ještě svůj nový život?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...