Marek Eben: Málem přišel o svou pověst

Stačil jediný okamžik a MAREK EBEN (60) mohl přijít o svou pověst moderátorského esa. A to rovnou před zraky plného sálu lidí. V rámci filmového festivalu v Karlových Varech totiž moderoval předávání prestižních cen.

Když byl na pódiu oceněný hollywoodský herec TIM ROBBINS (59), známý například z filmu Vykoupení z věznice Shawshank, přinesl si k moderátorskému pultíku vlastní papíry s proslovem. Eben bezmocně sledoval, jak se jeho scénář pomalu mísí s Robbinsovými poznámkami, a nevěděl, jak bude po jeho odchodu pokračovat.

Také vás může zajímat ...

Nakonec s hrůzou zjistil, že herec po svém projevu sbalil i jeho scénář!

Musel to risknout

„Je to noční můra každého moderátora,“ přiznal otřesený Eben, který nevěděl, jak incident smést pod koberec tak, aby diváci nic nepoznali. Naštěstí nejdůležitější list scénáře zůstal na svém místě a on mohl aspoň improvizovat a moderování dokončit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...