Marek Eben: PŘESTÁVÁ ZVLÁDAT SVÉ HOSTY

Už dlouhých 20 let moderuje MAREK EBEN (60) pořad Na plovárně. „Točí se dál, jeden díl mi zabere okolo deseti hodin přípravy, vlastní natáčení tak čtyři hodiny,“ říká oblíbený moderátor. Zatímco v televizi se spousta chyb ztratí, u přenosů naživo Eben před diváky nezabodoval. Když dělá rozhovory se světovými hvězdami, tak ho často zrazuje angličtina.

Důkazem toho byl i loňský rozhovor na filmovém festivalu v Karlových Varech s UMOU THURMAN (47), v němž moderátor totálně pohořel.

Také vás může zajímat ...

Nepříjemné hvězdy

„Velmi komplikovaný host byl John Mayall, britský bluesový kytarista a můj velký idol. Předtím než jsme točili, musel měnit hotel a měl opravdu špatnou náladu. Chtěl to mít rychle za sebou,“ popisuje Eben. Host mu odpovídal jednoslovně a tvrdě ho odpálkoval.

Eben je také v poslední době kritizován za to, že neumí vést rozhovory zajímavě, často nedokáže navázat na odpovědi svých hostů a jede si podle svého.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...