Marek Eben: PŘESTÁVÁ ZVLÁDAT SVÉ HOSTY

Už dlouhých 20 let moderuje MAREK EBEN (60) pořad Na plovárně. „Točí se dál, jeden díl mi zabere okolo deseti hodin přípravy, vlastní natáčení tak čtyři hodiny,“ říká oblíbený moderátor. Zatímco v televizi se spousta chyb ztratí, u přenosů naživo Eben před diváky nezabodoval. Když dělá rozhovory se světovými hvězdami, tak ho často zrazuje angličtina.

Důkazem toho byl i loňský rozhovor na filmovém festivalu v Karlových Varech s UMOU THURMAN (47), v němž moderátor totálně pohořel.

Nepříjemné hvězdy

„Velmi komplikovaný host byl John Mayall, britský bluesový kytarista a můj velký idol. Předtím než jsme točili, musel měnit hotel a měl opravdu špatnou náladu. Chtěl to mít rychle za sebou,“ popisuje Eben. Host mu odpovídal jednoslovně a tvrdě ho odpálkoval.

Také vás může zajímat ...

Eben je také v poslední době kritizován za to, že neumí vést rozhovory zajímavě, často nedokáže navázat na odpovědi svých hostů a jede si podle svého.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...