Markéta Stehlíková: Dostane padáka ze známého seriálu?

Hodně si koleduje a možná toho bude velmi brzy litovat. Herečka Markéta Stehlíková (34), kterou můžete znát ze seriálu Ulice, touží po delších vlasech. To by samozřejmě nebyl problém, kdyby ale neměla ve smlouvě jasně dané, že nesmí výrazným způsobem měnit svůj vzhled.

Také vás může zajímat ...

Markétiny vlasy jsou ovšem delší a delší, což by její roli mohlo již brzy negativně ovlivnit. Producenti nekonečného seriálu se navíc s nikým nemažou. Když nečekaně otěhotněla Lenka Zahradnická (33), náhle její role začínala z obrazovek mizet.

Markéta si tentokrát změnu účesu dokázala prosadit, ovšem je jasné, že pokud bude chtít charakteristický vzhled své postavy i nadále měnit, trest ji nemine a mohla by dostat i výpověď. Přeci jen je lepší spolupracovat s bezproblémovými herci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...