Michael Kocáb nesl hodně těžce, když ho po pěti společných letech Lejla Abbásová náhle opustila!

„My jsme pořád řešili nějaké nestandardní situace, neměli jsme možnost být sami se sebou.“

Když se dali dohromady hudebník Michael Kocáb (64), tehdejší ministr, a jeho mluvčí Lejla Abbasová (38), předpovídali jim rychlý konec. Ten doopravdy nastal, ale až po pěti letech vztahu.

Herečka, modelka a moderátorka Lejla Abbasová (38) se přes svůj exotický vzhled narodila v Praze. V žilách jí ale proudí napůl africká krev, po otci ze Súdánu. Se svojí tmavou pletí mívala občas v dětství problém. Na základní škole se lišila od ostatních stovek studentů, ale nějaké narážky ostatních si nepřipouštěla.

Také vás může zajímat ...

„Razantní změna přišla, když jsem se dostala na osmiletý kladenský gympl, který byl dost prestižní,“ vzpomínala. „Na Kladně byla silná romská komunita, takže ty děti půl roku nenapadlo se mě zeptat, proč jsem tmavá. Tam jsem snad nikdy nepřišla do kontaktu s rasismem.“ Po gymnáziu šla Lelja studovat na vyšší odbornou školu, ale nakonec jí zlákal showbyznys.

Prošla si několika televizními stanicemi a popularitu jí přinesla reality show Big Brother.

Legendární Pražský výběr po letech.

Milenky přibývaly, rozvádět se nechtěla

Hudebník Michael Kocáb (64) byl už za minulého režimu výraznou osobností. Pak se dal na podnikání a na politiku. Stal se dokonce ministrem pro lidská práva – a mluvčí mu dělala právě Lejla! Michael byl v té době dlouhá léta ženatý. Historie jeho manželství byla docela zajímavá a netypická.

Vzal si za ženu americkou tanečnici Marshu Crew (64), a to v době, kdy rozhodně nebývalo zvykem, aby se lidé stěhovali ze Západu na Východ, za železnou oponu. Seznámili se počátkem 80.

let v Mnichově a jak později Marsha konstatovala: „Potkala jsem exotického Kocába z exotického Československa.“ Zvyknout si na úplně jiný životní styl v socialistickém státě bylo pro Američanku složité, tím spíš, že její manžel měl s režimem politické problémy. Páru se narodily tři děti.

Během manželství si Marsha bohužel musela zvyknout na to, že je pravdou, co se o muzikantech říká: věrností se Michael opravdu chlubit nemohl. O milenkách svého muže se Marsha dovídala z bulvárního tisku. „Vždycky říkal, že to přejde do konce školního roku, pak do Vánoc. Přešlo to většinou v tom prodlouženém termínu,“ prohlásila smutně. Rozvést se ale přesto nechtěla.

„Věřili jsme tomu, že spolu zůstaneme navždy, i když jsme měli problémy,“ konstatovala. Nakonec se ale ukázalo, že ty problémy byly větší, než předpokládala. Shodou okolností se dozvěděla o tom, že Michael má poměr právě s Lejlou.

To byla poslední kapka, po které dlouho udržovaný pohár trpělivosti přetekl.

Marsha s ním měla dlouho trpělivost.

Mobil vše odhalil dříve, než chtěli!

Nový vztah Michael omlouval tím, že mezi ním a manželkou už vlastně panovalo „jen“ přátelství. A když se v takové situaci objeví jiná žena, je prý muž bez šance. Intimní poměr s Lejlou dlouho tajili a chtěli s ním na veřejnost vyrukovat, až bude vhodná doba. Události je ale předběhly. Michael si půjčil rodinné auto a Lejla v něm zapomněla mobil.

Ten našla hudebníkova dcera Natálie (34), která zjistila, komu telefon patří. Se svým objevem se nijak netajila před matkou. Přesto Lejla popírala, že by to byla právě ona, kdo se stal hlavní příčinou rozvodu. Novinářům řekla: „Prohlášení Michaela i Marshy bylo v tom duchu, že já nejsem rozhodně ta, která rozklížila jejich manželství.

Podle Michaela měli nefunkční vztah už delší dobu, ale mně nepřísluší o tom mluvit. Hrdá na to ale samozřejmě nikdy nebudu.“ Věkový rozdíl pětadvaceti let se nezdál být překážkou k tomu, aby se rozvinul zdánlivě pevný vztah, potvrzený i tím, že se dvojici narodil syn. Lejla měla pro svého partnera jen slova chvály, oceňovala jeho inteligenci a sociální cítění.

Vůbec prý neměla pocit, že žije s někým o tolik starším.

Nevěru odhalila dcera Natálie.

Litoval milostného debaklu!

Mnozí lidé možná byli překvapeni, že spolu Michael a Lejla zůstávají, protože vztahu nedávali moc dlouhé trvání. Pod zdánlivě klidným povrchem to ale už vřelo. Vánoce před čtyřmi lety už trávili odděleně. Lejla se odstěhovala. V rozhovoru prohlásila: „Musela jsem přemýšlet, jestli budu zachraňovat rodinu, nebo odejdu. Zachraňovala jsem docela dlouho a nedopadlo to.

Šťastná za to nejsem, hrdá na to nejsem, ale s Michaelem vycházíme dobře.“ A dodala, že nejtěžší pro ni bylo smířit se s tím, že se situací není schopná nic udělat. Připustila rovněž, že společně s partnerem nezvládli mediální tlak a vztah „pod dozorem“. Michael rozchod nesl mnohem bolestněji. „Tím debaklem, který nastal a podle mého názoru neměl nastat, mě každý kontakt s ní bolí,“ řekl.

„A znovu to otevírá ty hluboké rány.“ Mnohem víc než to, že je odloučen od své partnerky, nesl hudebník ztrátu každodenního kontaktu se svým malým synem. „Jediný kontakt, který s Lejlou máme, je, když si předáváme syna. Jinak jsou ty vazby hodně zpřetrhané,“ uvedl. Nějaký nový vztah už ale ve svém věku předem vzdal.

Po čase si vlastně pochvaloval, jak má nyní hodně času na práci a už si na to zvykl. „Můžu teď pořád makat ve studiu a to taky pořád dělám,“ konstatoval.

Pokud by prý měl partnerku, musel by absolvovat za tu dobu deset hovorů, kdy se vrátí domů a jestli nakoupil.

Už má další tři děti!

Jedním z možných důvodů rozchodu nerovného páru bylo to, že Lejla chtěla další dítě, zatímco Michael to už odmítal. V dalších vztazích si to ale exotická modelka opravdu vynahradila. Našla si tureckého přítele a nejprve přivedla na svět dcerku a potom dokonce dvojčata. Na rozdíl od porodu jejich společného syna rodila Lejla dcerku doma.

Při prvním porodu byl Michael zásadně proti, jediným kompromisem bylo, že lékařka přišla až v poslední fázi. Dvojčata pak přišla na svět předčasně, už v sedmém měsíci a musela strávit nějaký čas v inkubátoru. Lejla je každopádně dnes šťastnou čtyřnásobnou matkou, Michael zase spokojeným zralým mužem, soustředěným na svoji práci.

Rány sice občas zabolí, ale vlastně to pro oba dopadlo dobře.

V mládí chodila s hvězdou českých erotických filmů!

Dávno předtím, než se dala Lejla dohromady s Michaelem, byl jejím přítelem muž s trochu skandální pověstí – pornoherec Robert Rosenberg (43). V té době ale měl svoji erotickou slávu teprve před sebou. „Tehdy to byl prostě jen kluk z Trutnova, který přijel do Prahy a jezdil tady na bruslích,“ vzpomínala modelka. „Já jsem ho představila mamince, on záhy poté odjel do zahraničí.

Nedá se mluvit o žádné lásce, byly jsme zkrátka děti, které se vídaly dva měsíce.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama