Michaela Kuklová: Promluvila o krutém dětství

Nedostatek uznání se podepsal na její psychice!

Jedna z našich nejoblíbenějších „princezen“ Michaela Kuklová (49) to ve svém dětství neměla jednoduché. Velmi složité vztahy měla především se svým otcem. Ten se k ní totiž v začátcích jejích hereckých pokusů otáčel zády a vůbec ji nechtěl podporovat.

Stála při ní alespoň matka

Také vás může zajímat ...

I když se tvrdí, že by v rámci výchovy měli být oba rodiče zajedno, v tomto případě to neplatilo. „Táta mě v herectví vždy podceňoval, maminka naopak podporovala,“ přiznala herečka, kterou tato část mládí dodnes mrzí a nedovede si vysvětlit, proč tenkrát na její straně nebyli oba rodiče.

Uznání se od svého otce dočkala až v okamžiku, kdy vystudovala DAMU. Možná si až v ten moment uvědomil, že to Michaela s herectvím myslí opravdu vážně a nebude to jen jeden z nesplněných dětských snů.

Těžké vztahy se urovnaly

I když to měla Kuklová se svým otcem v mládí složité, nakonec vše dobře dopadlo.

„Byla na mě potom i pyšný,“ přiznala, že nakonec přestal být tím, kdo jí hází klacky pod nohy a chce z ní mít někoho jiného. Je ale jasné, že tato část dětství se na Michaele krutě podepsala a nikdy to svému otci nezapomene.

Právě jeho chování je totiž nejspíš odpovědné za to, že má herečka malé sebevědomí. Doufejme, že se z toho Michaela jako matka poučí a podobně se nezachová ke svému synovi Romanovi (9) až bude chtít jít vlastní cestou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...