Milena Steinmasslová: Je psychicky úplně závislá na své práci

MY2 premiera filmu

Před šesti lety si prošla složitým rozchodem s manželem Romanem Pavlíčkem (63). Byli spolu dlouhých šestadvacet let a tenkrát to brala jako své velké osobní selhání. I když její manželství nedopadlo podle představ, tak jí alespoň vychází pracovní život, na kterém je dokonce podle svých slov závislá.

„Nevím, jak bych žila, kdybych herečkou nebyla,“ tvrdí Milena Steinmasslová (63), kterou můžete znát ze seriálu Ulice, kde má její role v poslední době spoustu prostoru. Jenže co se stane, až její kariéra skončí, na co se potom upne?

Také vás může zajímat ...

Momentálně je oficiálně sama, a proto hrozí, že se bude po ukončení kariéry utápět v nostalgii na gauči při sledování svých hereckých úspěchů.

Neměla by si najít ještě něco, co jí bude těšit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...